Kontakta oss direkt på telefon 08-600 62 00

 

 

Andreas Rosenberg
Grafisk formgivning 08-600 62 82 andreas.rosenberg@foretagsuniversitetet.se

Anette Pedersen
YH-utveckling 08-600 62 26 anette.pedersen@foretagsuniversitetet.se

Anne Lindberg
Reception, kursadministration, registervård 08-600 62 07anne.lindberg@foretagsuniversitetet.se

Bengt Narbom
Marknadschef 08-600 62 19 bengt.narbom@foretagsuniversitetet.se

Camilla Godén
Key Account Manager 08-600 62 15 camilla.goden@foretagsuniversitetet.se

Cecilia Ayalin
Kundservicechef och utbildningsledare YH 08-600 62 16 cecilia.ayalin@foretagsuniversitetet.se

Daniela Lannsjö
Affärsutvecklings- och försäljningschef 08-600 62 10 daniela.lannsjo@foretagsuniversitetet.se

Lasse Lundqvist
Kontorsservice 08-600 62 73 lasse.lundqvist@foretagsuniversitetet.se

Lotta Eriksson
Content Editor 08-600 62 18 lotta.eriksson@foretagsuniversitetet.se

Marlene Berglund
Utvecklingschef 08-600 62 28 marlene.berglund@foretagsuniversitetet.se

Milica Milic
Utbildningsansvarig på CREDMA 08-600 62 38 milica.milic@credma.se

Monica Granberg
Kursadministration 08-600 62 71 monica.granberg@foretagsuniversitetet.se

Per Karlsson
Webmaster, DR-ansvarig 08-600 62 81 per.karlsson@foretagsuniversitetet.se

Rabita Dinc
Ekonomiansvarig 08-600 6202 rabita.dinc@foretagsuniversitetet.se

Stefan Haglund
VD 08-600 62 23 stefan.haglund@foretagsuniversitetet.se

Ylva Strömqvist
Sälj- och marknadskoordinator 08-600 62 06 ylva.stromqvist@foretagsuniversitetet.se

Åsa Gutebo
Servering och service 08-600 62 72 asa.gutebo@foretagsuniversitetet.se