Kontakta oss direkt på telefon 08-600 62 00

Andreas Rosenberg
Grafisk formgivning 08-600 62 82 andreas.rosenberg@foretagsuniversitetet.se

Anne Lindberg
Front office-ansvarig och administration 08-600 62 07anne.lindberg@foretagsuniversitetet.se

Camilla Godén
Key Account Manager 08-600 62 15 camilla.goden@foretagsuniversitetet.se

Cecilia Ayalin
Back office-ansvarig samt utbildningsledare YH 08-600 62 16 cecilia.ayalin@foretagsuniversitetet.se

Daniela Lannsjö
YH- och försäljningschef 08-600 62 10 daniela.lannsjo@foretagsuniversitetet.se

Katarina Olsson
Utbildningsledare YH 08-600 62 71 katarina.olsson@foretagsuniversitetet.se

Lasse Lundqvist
Kursdokumentation 08-600 62 73 lasse.lundqvist@foretagsuniversitetet.se

Lotta Eriksson
Content Editor 08-600 62 18 lotta.eriksson@foretagsuniversitetet.se

Marlene Berglund
Utvecklingschef 08-600 62 28 marlene.berglund@foretagsuniversitetet.se

Milica Milic
Utbildningsansvarig på CREDMA 08-600 62 38 milica.milic@credma.se

Per Karlsson
Webmaster, DR-ansvarig 08-600 62 81 per.karlsson@foretagsuniversitetet.se

Rabita Dinc
Ekonomiansvarig 08-600 6202 rabita.dinc@foretagsuniversitetet.se

Stefan Haglund
VD 08-600 62 23 stefan.haglund@foretagsuniversitetet.se

Susanne Jacobsson
Marknadschef 070-952 18 28 susanne.jacobsson@foretagsuniversitetet.se