Kontakta oss direkt på telefon 08-600 62 00

Gruppbild med siffror

 

1. Andreas Rosenberg
Grafisk formgivning 08-600 62 82 andreas.rosenberg@foretagsuniversitetet.se

2. Anette Pedersen
YH-utveckling samt storkunds- och anbudsansvar 08-600 62 26 anette.pedersen@foretagsuniversitetet.se

3. Ann Wikmark
Ekonomichef 08-600 62 12 ann.wikmark@foretagsuniversitetet.se

4. Anne Lindberg
Reception, kursadministration, registervård 08-600 62 07anne.lindberg@foretagsuniversitetet.se

5. Bengt Narbom
Marknadschef 08-600 62 19 bengt.narbom@foretagsuniversitetet.se

6. Camilla Godén
Key Account Manager 08-6006215 camilla.goden@foretagsuniversitetet.se

7. Cecilia Ayalin
Kundservicechef och utbildningsledare YH 08-600 62 16 cecilia.ayalin@foretagsuniversitetet.se

8. Daniela Lannsjö
Affärsutvecklings- och försäljningschef 08-600 62 10 daniela.lannsjo@foretagsuniversitetet.se

9. Erik Jespersen
Kontorsservice 08-600 62 77 erik.jespersen@foretagsuniversitetet.se

10. Kristina Schmidt
Kursrådgivning samt utveckling öppna kurser och konferenser 08-600 62 75 kristina.schmidt@foretagsuniversitetet.se

11. Lasse Lundqvist
Kontorsservice 08-600 62 73 lasse.lundqvist@foretagsuniversitetet.se

12. Lise Murphy
Kursledare affärssvenska 08-600 62 79 lise.murphy@foretagsuniversitetet.se

13. Lotta Eriksson
Content Editor 08-600 62 18 lotta.eriksson@foretagsuniversitetet.se

14. Marlene Berglund
Utvecklingschef 08-600 62 28 marlene.berglund@foretagsuniversitetet.se

15. Monica Granberg
Kursadministration 08-600 62 71 monica.granberg@foretagsuniversitetet.se

16. Per Karlsson
Webmaster, DR-ansvarig 08-600 62 81 per.karlsson@foretagsuniversitetet.se

17. Stefan Haglund
VD 08-600 62 23 stefan.haglund@foretagsuniversitetet.se

18. Ylva Strömqvist
Kursrådgivning 08-6006206 ylva.stromqvist@foretagsuniversitetet.se

19. Åsa Gutebo
Servering och service 08-600 62 72
asa.gutebo@foretagsuniversitetet.se

20. Åsa Eklöf
Utbildningsansvarig på CREDMA - The School of Credit Management 076-854 07 30
asa.eklof@credma.se